EVSAN

PREFABRİK

Ahşap Sanayi ve Ticaret

               

 Ø  HAFTASONU TATİL EVLERİ

 Ø  KÖY- DAĞ ve YAYLA EVLERİ
 Ø  BAĞ-BAHÇE ve HOBİ EVLERİ
    www.evsanprefabrik.com
Anasayfa Hakkımızda Ahşap Panel Yapı Referanslarımız İletişim
                                                              

EVSAN PREFABRİK AHŞAP SANAYİ ve TİCARET

 

EVSAN  PREFABRİK AHŞAP SANAYİ ve TİCARET :                                             Müstakil konut  yapımında Dünya’da yaygın olan Ahşap Panel Yapı Sistemi  ile ihtiyacınız olan her türlü  ev, iş, konut,villa ve  prefabrik hafta sonu tatil evleri yapmaktadır.   

Ahşap Panel Yapı Sistemi ;                Ahşap dikme, alt başlık ve üst başlık parçalarından oluşur.Oluşturulan iskeletlerin içi yalıtım ürünleriyle doldurulur.Yüzeyi levhalarla kaplananarak panel haline getirilir.Ahşap panellerin köşe ve ara birleşimlerinde dikmeler kullanılmaktadır.Özellikle iki veya tek katlı konutların yapımında kullanılır. Depreme karşı risk taşımadıkları için dünyada tercih edilen bir yapı sistemidir.

Evsan  Ahşap Panel Yapı'nın;  İmalat  ve montaj projeleri bilgisayar ortamında çizilir.İmalat nokta detayları ile montaj detayları önceden çözüldüğü için atölye imalatında ve şantiye montajında hata yapma riski yüzde sıfırdır(% 0) dır.Buda yapınızın sorunsuz teslim edilmesi demektir.

Evsan Ahşap Duvar Panellerinin ; Beton temele bağlantısı ve birbirleri ile olan bağlantıları özel vidalarla ve çelik ankrajlarla yapılır. Ahşap için özel üretilmiş ithal olan bu ankraj  ve vidalar  Alman DIN 1052 normlarına  uygun, patentli ve Alman Yapı Birliği tarafından  onaylıdır.

Ahşap Panel Yapı Dünya 'da: Almanya,Amerika ve Kanada gibi gelişmiş ülkelerde müstakil konut yapımında yıllardır güvenle kullanılan bir yapı sistemidir.

% 100  Isı ve Ses Yalıtımı:               Ahşap panel yapılar çok iyi ısı ve ses izolasyonuna sahiptirler. Dört mevsim sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz.TS 825’ göre yıllık % 65 oranında ısıtma karı olduğu hesaplanmıştır.

Şantiye montaj süresi kısadır :     Her türlü iklim ve arazi koşullarından etkilenmeden çok kısa bir sürede karkas montajı tamamlanır.Bu da evinize en kısa sürede kavuşmanız demektir. 

Evsan Ahşap Panel Yapı'da: Kullanılan ahşap kolon ve kirişler emprenye  yapılarak  mantar ve böceklere karşı garanti altına alınmıştır.

Yangına dayanıklıdır:                     Ahşap panel yapılar,ısı geçirmeme ve kömürleşme özelliklerinden dolayı 90 dakika ya kadar yangına dayanabilmektedir. Avrupa ve ABD’de spor salonu gibi büyük kalabalıkları barındıracak yapılar yangın tehlikesine karşı ahşap karkas taşıyıcı sistemiyle inşa edilmektedir.

Sağlıklıdır:                                      Ahşap konutlarda yaşayanların kendilerini fizyolojik ve psikolojik açıdan çok daha sağlıklı hissettiklerini hepimiz bilmekteyiz.Beton binalardaki gibi radon gazı üretmez, çelik binalardaki gibi negatif  elektrik yaymaz.

Dış Cephe Kaplamaları :          Ahşap lambri, yanmaz yalı baskı, yanmaz sentetik sıva, taş ya da tuğla kaplamaları gibi çok farklı malzemelerle kaplanabilir.

İç cephe Kaplamaları :             İsteğe bağlı olarak,yanmaz alçı plakalarla veya ahşap lambri ile kaplanabilir.

Depreme dayanıklıdır:                   Ahşap panel yapı sistemi tüm deprem riskleri dikkate alınarak geliştirilmiştir.Deprem yönetmeliğinin tamamen uygulandığı, statik hesaplarının yapıldığı güvenli bir yapı sistemidir. 

Evsan Prefabrik Ahşap Sanayi  ve Ticaret : TS 647 (Ahşap Binalarda Yapım Kuralları), Amerikan Ahşap Yapı Birliği (AWC) ve Kanada Ahşap Konseyi (CWC) nin teknik verileri doğrultusunda üretim ve montaj yapmaktadır.

 

        Bekir KURT                    EVSAN  PREFABRİK  AHŞAP SANAYİ ve TİCARET                         GSM : 0536 345 52 93                     info@evsanprefabrik.com      

info@evsanprefabrik.com                                                                                 Copyright © Evsan Prefabrik Ahşap Sanayi ve Ticaret  2008                                                                                                       Designer by  Harun